Odlíšte sa od konkurencie

Odlíšte sa od konkurencie
naše prístroje zatraktívnia
každé prostredie

Kvalita a cena

Prvotriedne materiály, precízne spracovanie a dômyselná technológia overená časom vám garantujú špičkovú kvalitu. Naše produkty sú vyrobené v USA a Nemecku. Cena našich produktov pritom neprevyšuje cenu konkurenčných produktov.

Minimálna údržba

Veslársky trenažér WaterRower a prístroje WaterWorks nemajú žiadne ozubené kolesá ani reťaze a tak nevyžadujú čistenie a olejovanie. Pravidelná údržba spočíva len v kontrole čistoty vody, čistiace tabletky sa odporúča dávať raz za 3 až 6 mesiacov.

Nízke prevádzkové náklady

Špičková kvalita produktu a minimálna údržba znamenajú minimálne prevádzkové náklady. Investujte svoj čas a prostriedky do príjemnejších záležitostí, ako sú opravy a údržba.

Šetria priestor

Potrebujete priestor na funkčný tréning alebo skupinové cvičenie? Vytvoríte si ho jednoducho tým, že naše veslárske trenažéry postavíte k stene do vertikálnej polohy. Každý trenažér má zo spodu pomocné kolieska, takže manipulácia s ním je naozaj jednoduchá.

Inšpirujte sa výnimočným dizajnom

Inšpirujte sa výnimočným
dizajnom

Postavte svoje fitness centrum na inú, atraktívnu úroveň a darujte svojím zákazníkom neopakovateľný zážitok z cvičenia a symbiózy s prírodou.

Zariaďujete svoj domáci gym alebo komerčné fitness centrum?

Zariaďujete svoj domáci gym alebo komerčné fitness centrum?

Kontaktujte nás, radi vám pomôžeme s projekciou.

Kontaktujte nás