Jan Toušek, majster sveta 2017 v kulturistike v kategórii classic physique masters nad 35 rokov, vlastník štýlového Classic Gym Praha:
                 
"Mam tu čest cvičit na WaterGrinder a musím řict, že je skvělý na zahřátí horní poloviny těla před tréninkem hrudníku, ramen a rukou.
Měl jsem tu možnost ho i montovat když přišel k nám do gymu. Musím upřímně říct, že se jedná o skvěle dílensky spracovaný výrobek, vše na milimetry a s největší přesností. Podle návodu jsem neměl sebemenší problém WaterGrinder během hodiny smontovat a zprovoznit. Na každém jeho dílu je vidět maximální preciznost německého spracování."

Honza je tiež šťastný vlastník nášho veslárskeho trenažéru WaterRower :-)
               

Robo z Trnavy: "Vôbec neľutujem, že som objavil a u Vás zakúpil trenažér WaterRower. Som nadmieru spokojný. Cvičím, podľa toho akú mám náladu ☺, od 40 minút do hodiny. Vynechal som dohromady možno 6-7 dní cvičenia, keď som bol niekedy mimo domu (nechcelo sa mi trenažér brať so sebou ☺), dokonca, keď som vedel, že pôjdem niekam na noc na služobku, tak som si ešte v to ráno zacvičil, aby som veľa nezameškal ☺.
Som ozaj veľmi spokojný, určite by som sa neprinútil ísť niekde cvičiť každý deň, keď prídem domov z práce. Takto to mám doma a pri TV si zacvičím a som rád, že som niečo pre seba spravil. Je to super zariadenie, hlavne nie je ani také hlučné, takže neruším ani susedov.Už sa mi zdá, že aj brucho sa mi zmenšuje ☺. Ešte raz Vám ďakujem a prajem Vám veľa spokojných zákaznikov."