O nás

Sme športoví nadšenci. Posilňujeme, veslujeme, hráme sa na triatlonistov.

Keďže šport je naše hoby a tiež životný štýl, hľadali sme možnosť ako preraziť v športovom biznise. Ponuka, aj na našom malom Slovensku, je skutočne pestrá. Je čoraz ťažšie zaujať a priniesť niečo nové. Myslíme si, že sa nám to aj napriek tomu podarilo. Fitness prístroje vyrobené z dreva a navyše využívajúce odpor vody na našom trhu doteraz chýbali. Sami sme riešili, či si dizajn našej obývačky kaziť nejakým bežiacim pásom alebo bežným veslovacím trenažérom. To bolo jednoducho “no go”.

Potom ako sme objavili prístroje WaterRower a Nohrd to bol naopak “no-brainer”. V obývačke máme veslovací trenažér WaterRower z čerešňového dreva. Vybrali sme si ho preto, že sa nám hodí k nábytku. Čerešňové drevo pôsobením svetla tmavne, výsledný efekt je fakt super. Cvičíme na ňom nielen my, ale aj naše deti.

Náš teenage syn má vo svojej izbe rebriny Wallbars. K rebrinám vieme pridať MultiAdaptér, na ktorom sa dajú cvičiť kľuky na bradlách, ale tiež ďalšie cviky, a CombiTrainer,  ktorý slúži, ako lavička. Nie je to však klasická statická lavička. CombiTrainer má pohyblivú hornú dosku pripevnenú ku kladkám, ktorá umožňuje cvičiť rôzne cviky vlastnou váhou. Je to ideálna pomocka pre plavcov a triatlonistov, napríklad na posilnenie kraulových rúk. Syn hrá vodné pólo... 

Prístroje WaterRower a Nohrd sami využívame. Vieme teda, čo ponúkame a aké výhody majú.

Výskušajte ich aj Vy. Výhovorky typu “nemám to kam dať” u nás neplatia, naše prístroje viete citlivo doladiť k interiéru Vášho bytu.

Ani výhovorky “nemám čas”, “vonku prší, sneží” sami pred sebou viac neobhájite.

Fyzická aktivita vyplavuje endordíny. Stačí Vám 20 – 30 minút napríklad veslovania po práci v pohodičke pri telke. Uvidíte, zrelaxujete myseľ a po pár tréningoch sa budete aj fyzicky cítiť lepšie. Fakt to funguje.

Keep rowing!

Váš WaterRower.sk team