Blahoželáme Vám k Vášmu novému Grinderu!

Pred príchodom Vášho nového trenažéra si na našej stránke www.waterrower.sk môžete prečítať rôzne užitočné informácie a pozrieť zaujímavé videá.

Príručka pre majiteľa

Prečítajte si návod k montáži, podľa ktorého bude zloženie Vášho trenažéra naozaj hračkou. V návode nájdete tiež inštrukcie k ovládaniu monitora.

Ako naplniť nádrž s vodou

Do vedra si napustite 18 až 20 litrov vody. Nádrž odporúčame naplniť vodou z vodovodu. Pokiaľ túto možnosť nemáte, použite kúpenú vodu. Nepoužívajte vodu zo studne. Vedro si položte na sedadlo Grindera. Pevnú hadicu vodnej pumpy, ktorá je súčasťou dodania, vložte do vedra a druhú ohybnú hadicu do nádrže Grindera. Po pár stlačeniach pumpy sa voda začne automaticky prelievať z vedra do nádrže. Maximálny objem vody v nádrži je 20 litrov, neprekračujte ho, môže prísť k poškodeniu hnacieho zariadenia prístroja! Po naplnení nádrže pridajte jednu tabletu chlóru, aby sa zabezpečilo, že voda v nádrži ostane čistá a to aj v prípade, keď sa prístroj dlhšie nepoužíva. Tabletu by ste mali do nádrže pridávať každé 3 až 4 mesiace. 

Ako cvičiť

Či už ste úplný začiatočník alebo vetrom ošľahaný námorník, pozrite si krátke video, ako cvičiť na Grinderi.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky týkajúce sa Vášho produktu, pošlite nám prosím email na info(at)waterrower.sk. Veríme, že Vám Váš WaterGrinder bude prinášať radosť mnoho rokov!

Keep rowing!
Váš WaterRower.sk team