Blahoželáme Vám k Vášmu novému WaterRoweru!

Pred príchodom Vášho veslárskeho trenažéra WaterRower si na našej stránke www.waterrower.sk môžete prečítať rôzne užitočné informácie a pozrieť zaujímavé videá.

Príručka pre majiteľa

Prečítajte si užívateľský manuál, návod k montáži Vášho trenažéra a inštrukcie k monitoru:

Užívateľský manuál pre všetky modely
Montážny manuál pre modely A1 a GX
Montážny manuál pre modely S4
Návod na obsluhu k monitoru S4
Sprievodca pre rýchly štart k monitoru S4

Ak neradi čítate návody, dávame Vám do pozornosti praktickú videoinštruktáž (modely S4), podľa ktorej bude zloženie Vášho trenažéra naozaj hračkou.

Videoinštruktáž k montáži systému SmartRow na svoj WaterRower nájdete tu.

Ako naplniť nádrž s vodou

Pozrite si tiež video ako správne naplniť nádrž na vodu. Odporúčame naplniť ju vodou z vodovodu. Pokiaľ túto možnosť nemáte, použite kúpenú vodu. Nepoužívajte vodu zo studne. Nádrž na vodu sa štandardne plní 17 litrami vody. Ak chcete zvýšiť tréningovú záťaž, možete zvýšiť objem vody v nádrži až na 19 litrov. Toto je maximálna hodnota, neprekračujte ju, môže prísť k poškodeniu nádrže!

Ako veslovať

Či už ste úplný začiatočník alebo vetrom ošľahaný veslár, navštívte stránku www.HowToRow.com, kde Vás naučíme ako maximalizovať efekt veslovania. Nájdete tu prehľad techník, tréningové programy, ako aj mnoho iných užitočných rád.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky týkajúce sa Vášho produktu, pošlite nám prosím email na info(at)waterrower.sk. Veríme, že Vám Váš Waterrower bude prinášať radosť mnoho rokov!

Keep rowing!
Váš WaterRower.sk team